Club estel

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Club estel » Обо всем » Постель


Постель

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Как выбрать хорошее постельное белье? В последнее время, что не возьму, то и разочарует.
Оно почему-то берется катышками, хотя это обычный хлопок.

0

2

Я теж люблю натуральну постіль, але її зараз не шиють

0

3

Дивно, але я маю де закуповувати постільну білизну з натуральних тканин. Я вам дам посилання на магазин Текстиль Контакт https://tk.ua/ua/catalog/dlya-doma/dlya … belya.html Тут можна як саму постіль придбати, так і натуральну тканину для її пошиття. Це вже ви дивіться самі, як вам зручніше та краще. Я не вмію шити, тому купую готове. Але якщо вам принципово обирати натуральну тканину, то краще вже заморочитися та пошити собі такий комплект.

0

4

дариша написал(а):

Как выбрать хорошее постельное белье? В последнее время, что не возьму, то и разочарует.
Оно почему-то берется катышками, хотя это обычный хлопок.

Бажано обирати натуральні тканини, такі як бавовна, льон, бамбук або шовк. Вони дозволяють шкірі "дихати" та забезпечують комфортний сон, особливо влітку. Вони також добре вбирають вологу і швидко сохнуть.

Оберіть постільну білизну з високої якості тканини та міцних ниток, щоб вона була тривалою та зносостійкою. В мене саме така бiлизна i наволочки такі (брав по промокоду SL-8QD51-13KA2GH).

Переконайтеся, що тканина м'яка та приємна на дотик. Ви можете випробувати на дотик кілька варіантів перед покупкою, щоб знайти найкращий для вас.

0


Вы здесь » Club estel » Обо всем » Постель